اسکوئر با پرداخت 29 میلیارد دلار ، شرکت پرداخت معوق Afterpay را خریداری می کند

[ad_1]

شرکت پرداخت دیجیتال Square Inc. می گوید با خرید Afterpay ، که گزینه “اکنون بخرید ، بعداً پرداخت کنید” را برای معامله گران خریداری کرده است ، در معامله ای برای همه سهام به ارزش حدود 29 میلیارد دلار.

اسکوئر روز یکشنبه گفت که با خرید تمام سهام این شرکت استرالیایی موافقت کرده است و ارزش تخمینی این معامله بر اساس قیمت بسته شدن سهام عادی در میدان جمعه گذشته است.

میدان مستقر در سانفرانسیسکو ، که تراکنش های کارت اعتباری را از طریق دستگاه هایی که به دستگاه های تلفن همراه مانند رایانه لوحی یا تلفن های هوشمند متصل می شوند پردازش می کند ، گفت که قصد دارد با خرید ، دسترسی به کاربران بیشتری را افزایش دهد ، که انتظار می رود در سه ماهه اول سال 2022 به پایان برسد.

این شرکت قصد دارد Afterpay را در خدمات خود ادغام کند ، که به تجار این امکان را می دهد تا به مشتریان این امکان را بدهند که بعداً بدون تکیه بر کارت اعتباری ، کالا را پرداخت کنند. کاربران پیش پرداخت می توانند پرداخت اقساط خود را مستقیماً در برنامه ثبت نام صندوق نقدی Square مدیریت کنند.

جک دورسی ، مدیر اجرایی اسکوئر در بیانیه ای گفت: “با هم ، ما می توانیم برنامه کاربردی پول و اکوسیستم های فروشنده خود را بهتر متصل کنیم تا محصولات و خدمات قانع کننده تری را به بازرگانان و مصرف کنندگان با بازگرداندن قدرت به دست آنها ارائه دهیم.”

تا 30 ژوئن ، Afterpay به بیش از 16 میلیون کاربر و نزدیک به 100،000 خرده فروش از جمله خرده فروشان بزرگ خدمات می دهد.[ad_2]

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *