اورتگا 3 بار میزبانی کرده است ، اما تیم ملی با نتیجه 6-5 از توپ خارج شد

[ad_1]

واشنگتن – شوت انفرادی جادیل هرناندز در راند نهم – دومین بازی او در آن روز – روز یکشنبه واشنگتن نشنالز را با نتیجه 6 بر 5 مقابل شیکاگو کابز برد.

این روز با چهار گل هرناندز به تیم ملی کمک کرد تا سه ضربه خانگی رافائل اورتگا از کوبیز را پشت سر بگذارد. واشنگتن پس از پایان مهلت فروش ، دو بازی از سه بازی این سری را مقابل شیکاگو انجام داد که بسیاری از بازیکنانی را که به تازگی به قهرمانی هر دو تیم کمک کرده بودند پراکنده کرد.

اورتگا قبل از افزودن دو انفجار در ششم و هشتم ، یک امتیاز برای میزبان در یک بازی پیشرو با ضربه راست به مرکز تعیین کرد. او اولین فرزند با سه بازی خانگی از کریس برایانت در 17 مه 2019 ، همچنین در برابر تیم ملی بود.

برایانت ، خاویر باس و آنتونی ریزو در شیکاگو معامله شدند. ملی پوشان مکس شرزر ، تریا ترنر و دیگران را به عنوان بخشی از حذف خود تحویل گرفتند. این خروج ها به معنای جستجوی گسترده برای بازیکنانی مانند هرناندز ، 33 ساله کوبائی است که اولین بازی خود را سال گذشته انجام داد و در این فصل تا حد زیادی ذخیره بود.

دیو مارتینز مدیر واشنگتن می گوید: “او راه طولانی را برای رسیدن به لیگ های بزرگ طی کرده است و فقط از آن لذت می برد.” هر زمان که فرصتی به دست بیاید ، خوب عمل می کند. “یدیل هرناندز ، 29 ساله ، از تیم ملی ایالات متحده در واشنگتن ، آخر هفته خود را با هم تیمی خود خوان سوتو ، 22 ساله ، در راه بازگشت به خانه در جریان نهمین بازی بیس بال در برابر شیکاگو کابز در روز یکشنبه ، 1 اوت 2021 ، در خانه خود جشن گرفت. واشنگتن..

یادیل هرناندز ، 29 ساله ، از تیم ملی واشنگتن ، آخر هفته خود را با خوان سوتو ، 22 ساله ، در حالی که در نهمین بازی بیس بال در بازی شیکاگو کابز در روز یکشنبه 1 اوت 2021 در واشنگتن به خانه می رفت ، جشن گرفت.
– آسوشیتد پرس

هرناندز با شوت در چمن چپ مقابل مانوئل رودریگز ، تازه کار بیوواک (0-1) ، نهم شد. هرناندز ، که برای اولین بار در این فصل از پاکسازی خارج شد ، 11 از 18 با 9 RBI در 10 بازی از 17 ژوئیه است.

مارتینز که شنبه هر دو بازی را جایگزین هرناندز کرد ، گفت: “امروز به خودم گفتم که او را در بازی نگه می دارم.” “من با او شوخی کردم ،” هی ، شما باید در دفاع بازی کنید. ” توپ را بگیرید و دفاع بازی کنید. “او فوق العاده است و این را درک می کند. او فقط یک مهاجم خوب است.”

شوت انفرادی هرناندز در هفتم اولین هومر او از 16 مه بود.

هرناندز می گوید: “من هیچ قصدی برای زدن دو دوومیدانی یا اصلاً دوومیدانی ندارم.” “مواقعی وجود دارد که در طبقه بالا احساس خوبی دارم و به دنبال یک منطقه خاص هستم و این احساس را دارم که اگر بتوانم آن زمین خاص را بدست آورم ، می توانم از آن استفاده کنم و اتفاقاتی رخ دهد. من احساس می کنم که این اتفاق افتاده است امروز “

اورتگا که پیش قدم شد ، چهار ضربه داشت و در هر پنج پیست برای مکعب ها رانندگی کرد ، که پنج از 6 ضربه را باخت. اورتگا در دو بازی اخیر این سری ، 4 ران خانگی به ثمر رسانده است ، در 5 بازی قبلی خود در 191 بازی ، تنها 5 بازی را انجام داده است.

دیوید راس ، سرپرست توله ها گفت: “می سوزد.” “او از آنجا که به آنجا نقل مکان کرد برای ما یک کاتالیزور بالا بود.”

اورتگا دو بازی خانگی اول خود را مقابل اریک فد ، مهاجم واشنگتن به ثمر رساند که در 6 نوبت چند مشکل دیگر داشت. او در حالی که هشت گل به ثمر رساند ، چهار ضربه مجاز گذاشت.

کایل فینگان (4-2) بدون امتیاز برای واشنگتن در رده نهم قرار گرفت.جاش بل ، 19 ساله ، از تیم ملی آمریکا در واشنگتن ، هنگامی که در یکمین بازی اول بازی بیس بال در برابر شیکاگو کابز در روز یکشنبه ، 1 اوت 2021 ، تک گل یادیل هرناندز را به ثمر رساند ، مورد استقبال لوئیس گارسیا ، 2 ساله قرار گرفت. واشنگتن.

جاش بل ، 19 ساله ، از تیم ملی آمریکا در واشنگتن ، هنگامی که در یکمین بازی اول بازی بیس بال در برابر شیکاگو کابز در روز یکشنبه ، 1 اوت 2021 ، تک گل یادیل هرناندز را به ثمر رساند ، مورد استقبال لوئیس گارسیا ، 2 ساله قرار گرفت. واشنگتن.
– آسوشیتد پرس

تیم ملی مقابل آدبرت آلزولای در موقعیت سوم قرار گرفت وقتی جاش بل تک آهنگ RBI را در سمت چپ زد. پرتاب یان هاپ به بشقاب زیاد بود و وقتی شکارچی رابینسون کیرینوس شلیک دوم را انجام داد ، هیچ کس خانه اش را نمی پوشاند. خوان سوتو ، که اولین نمایش را شروع کرد ، با عجله به خانه برگشت.

بل سپس در تک آهنگ هرناندز گل زد. بل در چهارمین مسابقه تک نفره دیگر شرکت کرد و نتیجه را 4-1 کرد.

آلزولای اجازه چهار اجرا با هفت ضربه در پنج پاس گل را داد. او در 9 شروع اخیر خود بدون پیروزی به میدان رفته است.

اتاق مربی

شهروندان: تست MRI مچ دست INC Alcides Escobar منفی است. اسکوبار که در دو بازی اخیر تیم ملی بازی نکرده است ، تورم قابل توجهی داشت و مجبور شد مچ دست خود را تخلیه کند.

رینی مخالفت کرد

واشنگتن RHP Tanner Rainey را در برابر Triple-A Rochester انتخاب کرد. رینی 1-2 با 7.20 ERA در 31 بازی دارد و مارتینز گفت که او یک روز در میان برای روچستر بازی خواهد کرد. مارتینز گفت: “من به او توضیح دادم که در آینده او و فینگان مسابقات را برای ما خواهند بست و من می خواهم او مکانیک خود را بهبود بخشد و مشت های پمپ را تقویت کند.”

آن به شرح زیر است

بچه ها: شیکاگو از دوشنبه است. سفر او روز سه شنبه در کلرادو ادامه یافت زمانی که RHP Zach Davies (6-7 ، 4.39 ERA) مقابل راکی ​​ها شروع کرد تا سری سه بازی را آغاز کند.

شهروندان: RHP جوسیا گری (0-0 ، 6.75) ، که روز جمعه توسط داجرز به عنوان بخشی از معامله ای که شرزر و ترنر را به لس آنجلس فرستاد ، خریداری شد ، روز دوشنبه در واشنگتن مقابل فیلادلفیا بازی می کند. خاکستری روز یکشنبه به لیست فعالان اضافه شد.[ad_2]

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *