برایانت به ریزو ، بائز می پیوندد تا وارد روز اول شود

[ad_1]

آیا نمی دانید که سه بچه سابق با تیم های جدید خود 3 بر 3 بازی کردند.

کریس برایانت روز سه شنبه بازی سه گانه را به پایان رساند و در اولین بازی خود مقابل سانفرانسیسکو گاینتز به یک خانه انفرادی رسید. آنتونی ریزو و جاوی بائز اولین کسانی بودند که لباس های جدید بر تن کردند. چند هفته پیش ، جوک پدرسون اولین شروع خود را برای آتلانتا انجام داد.

اما برایانت راه طولانی در پیش داشت ، آنتونی یاپوچه ، مربی را در آغوش گرفت و اشک هایش را پاک کرد و از بازدیدکنندگان در پارک ملی واشنگتن تا ساحل غربی دیدن کرد.

برایانت پیش از بازی در سانفرانسیسکو به خبرنگاران گفت: “احساسات زیادی وجود دارد ، چند اشک و خداحافظی با بسیاری از هم تیمی هایم سخت بود ، اما ما روی چیزهای جدیدی تمرکز کرده ایم و امیدواریم که واقعاً خاطرات خوبی در اینجا وجود داشته باشد.” . این کتاب به این فصل از زندگی من بسته است ، اما این فصل به همان اندازه هیجان انگیز به نظر می رسد و من آماده ادامه دادن هستم. “

برایانت در مورد نحوه بازی بری باندز در زمان بزرگ شدن صحبت می کند ، تا جایی که مادرش برای او امضاء باندز را از مرکز خرید خریداری کرد.

برایانت گفت: “خوشحالم که در تیمی مانند سانفرانسیسکو گاینتز هستم.” “من از (رئیس بچه ها) جید (هویر) تشکر کردم که من را با تیمی مانند این جایگزین کرد. من می خواهم به تیمی بروم که می خواهد در مسابقات جهانی قهرمان شود.”

برایانت در اولین بازی خود در خلیج 1 بر 4 پیروز شد و تیم غول پیکر هوستون را با نتیجه 5-3 شکست داد. غول ها سفری به Wrigley Field دارند که برای 10-12 سپتامبر برنامه ریزی شده است.

در اینجا مروری کوتاه بر سایر بچه های کوچکی که این هفته شهر را ترک کردند ، ارائه شده است:

• محبوبیت ریزو در نیویورک پس از بازگشت به هر دو بازی اول خود با یانکی ها زیاد است. به طور کلی ، او 4-برای-5 روی صفحه رفت ، با 3 پیاده روی و 5 آهنگ در دو بازی اول در میامی به ثمر رسید.

ریزو روز یکشنبه به برتری رسید و بعد از ظهر آرام تری داشت ، 1 بر 4 ، اما او به خانه رفت و با یک تک آهنگ RBI در هشتمین دور مسابقه ای که یانکی ها 3-1 بردند ، به تساوی رسید. ریزو اولین بازی خود را روز دوشنبه مقابل بالتیمور انجام می دهد.

• Baez همچنین اولین میزبانی خود را در روز شنبه برگزار کرد و پرده ای از طرفداران را در Citi Field کشید. او در شکست یکشنبه مقابل قرمزها 0-4 شد اما دونده را به رله خانگی انداخت.

• کریگ کمبرل هر دو شنبه و یکشنبه نوبت های کاملی را برای وایت ساکس پرتاب کرد. رایان تپرا در اولین بازی خود در روز جمعه تیم خانگی را کنار گذاشت.

• اندرو شفین سه بار برای اوکلند به میدان رفته است.

• جیک ماریسنیک روز یکشنبه در پادرس شروع به کار کرد ، در میانه میدان شروع کرد و 0 به 3 شد.

در همین حال ، کابز آخر هفته یک سریال را در واشنگتن بازی کرد و چهره های جدید زیادی در باشگاه داشت. بازیکنان باقی مانده در سری جهانی ویلسون کنترراس ، جیسون هیوارد ، کایل هندریکس و جیک آریتا هستند که امسال مکعب را ترک کردند و برگشتند.

کنترراس روز شنبه در واشنگتن به خبرنگاران گفت که آماده است بماند و دوره بعدی بیس بال Cubs را هر چه که هست هدایت کند.

کنترراس گفت: “من دوست دارم اینجا بمانم.” “من عاشق شیکاگو هستم. من شهرم را دوست دارم. من تیم را دوست دارم. این تنها تیمی است که در آن بازی کرده ام و اگر آنها بخواهند در اطراف من بازیابی کنند ، من آماده صحبت هستم. نمی گویم که من نیستم. چون من تیمم را دوست دارم

“هر تصمیمی که آنها با من بگیرند باز خواهد بود. و چه کسی می داند؟ من فکر نمی کنم که من در حال جابجایی یا خرید و فروش هستم. من به این فکر می کنم که این افراد را به راه راست هدایت کنم. من سعی می کنم یک رهبر باشم و من تمام تلاشم را خواهم کرد. “

کنترراس فصل آینده قرارداد خود را در فصل آینده سپری خواهد کرد ، همان وضعیتی که برایانت ، بائز و ریزو در تابستان امسال در آن بودند.

او گفت: “من استعدادهای زیادی در این تیم می بینم.” “و بدیهی است ، آنها احتمالاً در فصل غیر فصل بیشتر اضافه خواهند کرد. اما چه کسی می داند؟ شما از من می خواهید که تمدید کنم. من برای آن باز هستم. درب من همیشه باز بوده است. هر زمان که آنها می خواهند صحبت کنند ، من با نمایندگانم باز خواهم بود.

“دیدن برادرانم واقعاً سخت بود. اما در پایان کار ، همه ما باید بدانیم که دفتر مرکزی هر کاری را که فکر می کند برای تیم بهتر است انجام می دهد. حرکتها انجام شده است و هیچ به عقب نگاه می کنم و پشیمانی وجود ندارد. از این به بعد ، ما باید جلو برویم و این تیم را بازیابی کنیم. “

توییتر:McGrawDHSports[ad_2]

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *