برخی از مشاغل پیش از توصیه استان ، اقدامات احتیاطی را انجام می دهند

[ad_1]

بولدر ، کلرادو (KDVR) – بدیهی است که همه صاحبان مشاغل احساس مشابهی ندارند. در برخی از مناطق ایالت ، تصمیم برای اجرای توصیه ها برای ماسک های داخلی آسان خواهد بود ، اما برای برخی دیگر تردیدهایی برای بازگشت وجود دارد.

مت والوینگتون ، مالک Outback Saloon در بولدر می گوید: “باورهای متفاوتی در مورد آنچه درست است وجود دارد ، اما شما می خواهید آن را انجام دهید.” اگر همه ما یک کار را انجام نمی دهیم ، باید ادامه دهیم و این مدل را برای آینده قابل پیش بینی حفظ کنیم. “

سالن Outback در مکانی دشوار گرفتار شده است. شهرستان بولدر از پوشش داخلی صورت استفاده نکرده است ، اما هنوز توجه مشتریان بیشتری را به خود جلب کرده است.

والوینگتون می گوید: “شاید آنها بسیار محتاط باشند و بدون اینکه منتظر بولدر کانتی باشند و از آنها بخواهند ماسک بزنند ، از خود دفاع کنند.”

همانطور که بارها و رستوران های بیشتری در مورد ماسک ها در دست خود تصمیم می گیرند ، صاحبان مانند والوینگتون شروع به ارزیابی نتایج می کنند.

والوینگتون ادامه داد: “امیدوارم چیزی مانند پوشیدن ماسک مانع ورود آنها نشود.”

اگرچه ممکن است کار ساده ای به نظر برسد ، انجمن رستوران کلرادو به FOX31 گفت که قوانین بیشتر می تواند به معنی ضرر بیشتر باشد.

دنیس میکلسن از CRA می گوید: “من فکر می کنم اگر دستور ماسک بازگردد ، رکود در تجارت در همه بخش ها ایجاد می شود زیرا بسیاری از افراد واکسینه شده نمی خواهند بیرون بروند ، آنها نمی خواهند از ماسک استفاده کنند.” .

از روز یکشنبه ، شهرستانهای برومفیلد و جفرسون و بخش بهداشت سه شهرستان اعلام کردند که با توصیه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها برای استفاده از ماسک سرپوشیده مطابقت دارند. انتظار می رود شهر و شهرستان دنور روز دوشنبه سلامت عمومی خود را به روز کنند.

[ad_2]

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *