تخلیه به دلیل پیشرفت در برابر آتش سوزی در غرب لغو شد

[ad_1]

BLY ، اورگان – آتش نشانان اورگان پیشرفت خوبی در مقابله با بزرگترین آتش سوزی در این کشور گزارش کردند زیرا مقامات دستور تخلیه در نزدیکی آتش سوزی بزرگ در شمال کالیفرنیا را لغو کردند.

مهار آتش سوزی بوتلگ در جنوب اورگان در روز یکشنبه 74 درصد افزایش یافت. حاوی 56٪ یک روز زودتر است.

سخنگوی آتش نشانی النش روز یکشنبه گفت: “این نشان دهنده چندین روز خوب کار در محل است ، جایی که خدمه موفق به تقویت و ایجاد خطوط اضافی مهار شده اند.”

این آتش سوزی بیش از 646 مایل مربع (1673 کیلومتر مربع) را از زمان ایجاد صاعقه در 6 ژوئیه در جنگل ملی Fremont-Wine سوزانده است.

آتش سوزی کالیفرنیا نزدیک به 383 مایل مربع (992 کیلومتر مربع) را در کوه ها پوشانده و 42 خانه و ساختمان دیگر را ویران کرد.

32 درصد در روز یکشنبه مهار شد و دستور تخلیه و هشدار برای چندین منطقه دور افتاده در شهرستانهای بوته و پلوماس لغو شد. اما مقامات هشدار داده اند که با باد غیرقابل پیش بینی و سوخت های بسیار خشک ، خطر التهاب همچنان بالاست.

علت آتش سوزی که در 13 ژوئیه رخ داد هنوز در دست بررسی است.

مرکز ملی آتش نشانی بین المللی اعلام کرد ، نزدیک به 22000 آتش نشان و پرسنل پشتیبانی با 91 آتش سوزی بزرگ و فعال جنگل با وسعت 2813 مایل مربع (7285 کیلومتر مربع) در بیشتر مناطق غربی در حال مبارزه هستند.

خشکسالی تاریخی و موج گرمای اخیر مربوط به تغییرات آب و هوایی ، مبارزه با آتش سوزی جنگل ها در غرب آمریکا را دشوار کرده است. دانشمندان می گویند تغییرات آب و هوایی در 30 سال گذشته این منطقه را بسیار گرمتر و خشک تر کرده است و همچنان آب و هوا را شدیدتر و آتش سوزی های جنگلی را مکرر و مخرب تر خواهد کرد.

نظارت بر خشکسالی ایالات متحده هفته گذشته گفت که در حالی که یک بارندگی قوی بارندگی را در جنوب غربی کاهش داده است ، شرایط بسیار خشک در شمال کالیفرنیا و شمال غربی ادامه دارد ، جایی که “خشکسالی شدید” ، بدترین دسته ، در حال گسترش است.[ad_2]

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *