دکتر المپیکی از کلرادو و ژیمناست سابق می گوید: “شجاعت سیمون همه ما را می آموزد.”

[ad_1]

AURORA ، کولو. (KDVR) – FOX31 دیدگاه بیشتری در مورد اینکه چرا مقامات پزشکی پیشنهاد می دهند سیمون بیلز از المپیک بازنشسته شود ارائه می دهد.

وارونگی و تکمیل کامل در ابتدا بیلز را برای بسیاری از مردم الگو قرار داد. آخرین راه حل های او ، که سلامت روانی را در مرحله جهانی المپیک در اولویت قرار می دهد ، چیزی است که پزشکان پزشکی ورزشی امیدوارند ورزشکاران جوان بتوانند از آن درس بگیرند.

دکتر امیلی سوینی گفت: “شجاعت سیمون به همه ما می آموزد.”

سوینی قبل از اینکه پزشک ورزشی کودکان در بیمارستان کودکان کلرادو شود ، ژیمناست سطح 10 بود.

سوینی گفت: “من مربی بودم و داور بودم و ژیمناست بودم ، بنابراین جنبه های مختلف آن را انجام دادم.”

سوینی می داند که بیلس هنگام دریافت “پیچ و تاب” چه چیزی را پشت سر گذاشت زیرا او نیز شرایط مشابهی را پشت سر گذاشت.

“تصور کنید ، برای انجام عمل به دندانپزشک مراجعه می کنید و آنها در یک طرف دهان شما سوزن سوزن می شوند ، به آینه نگاه می کنید و می دانید چگونه لبخند بزنید ، اما مهم نیست که چقدر تلاش می کنید ، نمی توانید مثل بدن خود لبخند بزنید. برنده شد “همکاری نکنید” این احساسی است “سوینی گفت. “شما می دانید چگونه این مهارت ها را انجام دهید ، اما بدن شما فقط همکاری نمی کند ، و این واقعاً ناامید کننده است.”

سوینی از تصمیمات بیلس تمجید کرد و امیدوار بود که این تصمیمات به شکستن الگوی ورزشکاران تحت فشار شدید کمک کند. او این مدل را در کلینیک خود و در تحقیقات می بیند.

وی گفت: “ما روی ورزشکاران سابق خود مطالعه کردیم که بیش از 58 them از آنها دچار آسیب دیدگی شده و نیاز به جراحی داشتند ، بنابراین ژیمناستیک آسیب های زیادی دارد ، بنابراین تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که آنها را به حداقل برسانیم.” سوینی.

مطالعه سوینی بر روی ورزشکاران همسال نشان داد که اگر ورزشکاران در سنین پایین تر به ورزش بپردازند ، خطر نیاز به جراحی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. او می گوید که گرفتن نمونه از چندین ورزش در جوانی برای توسعه مهارت ها و سلامت جسمی مهم است.

[ad_2]

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *