ماموریت نجات دنور برای هجوم افراد نیازمند پس از پایان مهلت قانونی اخراج آماده می شود

[ad_1]

دنور (KDVR) – یک پناهگاه محلی از قبل آماده می شود تا پس از پایان مهلت قانونی اخراج ها در روز یکشنبه ، تقاضای کمک بیشتری را افزایش دهد.

نیکول چتر گفت: “ماموریت نجات دنور یکی از آخرین توقف هایی است که هر کسی می تواند انجام دهد.”

او گفت اگر شما را اخراج کرده اند ، این ممکن است هنوز برای شما یک گزینه باشد. از دو استراتژی برای پیش بینی نیاز بیشتر افراد به خدمات آنها استفاده شد.

چتر می گوید: “ابتدا پناهگاه 24 ساعته جدید را در خیابان 48 باز کردم.”

او در تابستان امسال گفت که این پناهگاه ، که بیشتر مردان مجرد را در خود جای داده است ، به منبع جدیدی برای ماموریت نجات دنور تبدیل شده است.

وی گفت: “ظرفیت آن برای حدود 389 مهمان است.” “این فضا نه تنها تخت های اضافی را فراهم می کند ، بلکه دارای تیمی از مدیران پرونده است.”

وی افزود که استراتژی دوم ، ساده سازی موارد جدید است. او گفت: “فرآیند پذیرش که ماموریت ما در مرکز اجتماعی خیابان لارنس انجام می دهد.”

او گفت که اگر کسی به کمک احتیاج داشته باشد ، مانند اخراج اخیر از خانه ، می تواند از مدیر پرونده بخواهد تجزیه و تحلیل کند که کدام سرویس با موقعیت او مناسب تر است.

“آیا پناهگاه بهترین مکان برای شما است؟ آیا برنامه ای انتقالی در ماموریت نجات در دنور یا ارائه دهنده خدمات بی خانمان دیگر وجود دارد؟” او گفت.

Tschetter به شدت هرکسی را که به دنور اخراج شده است تشویق می کند تا خدمات ارائه شده توسط شهر را در نظر بگیرد.

ماموریت نجات دنور آنچه را که “برنامه گذار ستاره” نامیده است ارائه می دهد. این یکی دیگر از خدمات است که می تواند برای هر کسی که تازه وارد خانه های بی سرپناه شده است تسکین دهد.

او گفت: “این امر مخصوص خانواده ها ، افراد و سالمندان است که برای تأمین مخارج خود تلاش می کنند و فقط نیاز به راهنمایی بیشتر و راهی برای بازگشت به پا دارند.” “مسکن برای آنها وجود دارد ، دسترسی به مدیریت پرونده در این برنامه.”

او گفت که هدف نهایی برای این موارد این است که آنها را مجبور کنیم دوباره به یکدیگر کمک کنند.

او گفت: “ما همچنین برنامه نجات خانواده خود را داریم که بر ارائه اجاره در ماه اول ، اجاره و سپرده گذاری برای ماه آخر تمرکز دارد.”

Tschetter افزود که هر کسی که تازه وارد خانه های بی خانمان شده است می تواند با این خدمات به عنوان نقطه شروع رفتار کند.

او گفت که ماموریت نجات دنور با خدمات و سرپناه های منطقه کار می کند تا خدمات خود را به خانواده های نیازمند گسترش دهد.

[ad_2]

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *