هائسه ، ببرها با پیروزی 6-2 بر اوریولز شروع ناهموار خود را از دست دادند

[ad_1]

دیترویت-اریک هاس در اولین سری از سه سری ، یک جفت با دو آهنگ زد و ببرهای دیترویت با پیروزی 6-2 بر بالتیمور اوریولز در روز یکشنبه ادامه دادند.

دیترویت با شکست این دور از چهار بازی ، در این فصل در خانه به 30-24 پیشرفت کرد. ببرها با 59 باخت در خانه خود در سال 2019 ، آخرین فصل کامل بیس بال ، رکورد لیگ اول را ثبت کردند.

تایلر الکساندر از دیترویت پس از چهار شوت با نتیجه 2-0 عقب افتاد ، اما اجازه نداد در 4 نوبت دیگر در محل کار اجرا شود. اراسمو رامیرز (1: 0) دو نوبت بدون نتیجه کسب کرد تا اولین پیروزی خود در لیگ بزرگ را در 3 سپتامبر 2018 بدست آورد ، هنگامی که اوریلز را به عنوان عضوی از سیاتل مارینرز شکست داد.

اوریول ها بعد از اولین بازی هیچ گلی به ثمر نرسانند.

اسپنسر واتکینز (2-2) از بالتیمور در اولین حضور خود در برابر حق رای دادن ، که در سال 2014 این بازی را پیش نویس کرد ، چهار دو مسابقه با سه گل و دو پیاده روی را مجاز کرد. هر سه گل به پایه های اضافی رسید.

اوریولز به سرعت شروع شد ، آستین هیز در زمین اول دو برابر شد و با گلوله بلند تروی مانچینی به میدان رفت. رایان مونتکاسل و آنتونی سانتاندر با دو نفره RBI در بالای سر آشیل بادو در زمین میانی به پیروزی رسیدند و پس از شش زمین بازی 2-0 به ثمر رسید.

تک آهنگ جیمر کاندلاریو RBI در انتهای اول 2-1 کرد و هاسه با دوبل دابل به دنبال این حرکت بود تا ببرها را با دویدن جلو بیاورد.

این بازی 3-2 باقی ماند تا اینکه رابی گراسمن در بازی ششم با یک out سه برابر شد و در پرواز قربانی میگوئل کابررا گلزنی کرد. بددو با تک آهنگ RBI در دور هفتم 5-2 به ثمر رساند و گروسمن بعداً در اینینگ پرواز مضحک انجام داد.

اتاق مربی

Orioles: Baltimore LHP Tanner Scott (زانو) را در لیست مصدومین 10 روزه قرار داد و LHP کیگان آکین را از لیست COVID بازگرداند. RHP توماس اشلمن تعیین شده است.

دنبال می کند

اوریولز: دوشنبه قبل از شروع سه سری جاده پیاپی مقابل نیویورک یانکیز منتشر شد. خورخه لوپز از بالتیمور (2-12 ، 6.19 ERA) قرار است سه شنبه در برابر اندرو هیانی (6-7 ، 5.27) باز شود.

ببرها: دوشنبه قبل از میزبانی Boston Red Sox در یک سری سه بازی منتشر شد. ویلی پرالتا از دیترویت (3-2 ، 3.64) قرار است سه شنبه مقابل گرت ریچاردز (6-6 ، 5.15) بازی را آغاز کند.

___

AP MLB بیشتر: https://apnews.com/hub/mlb و https://twitter.com/AP_Sports[ad_2]

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *