کلینیک های بهداشتی شیکاگو در حال سفارش واکسن برای کارکنان خود هستند

[ad_1]

CHICAGO-امکانات بهداشتی در منطقه شیکاگو ، که به حدود 80،000 بیمار کم درآمد خدمت می کند ، به فشار فزاینده ملی ملزم شده است تا از کارکنان بخواهند واکسیناسیون کنند تا از شیوع ویروس کرونا مرگبار جلوگیری شود.

به گزارش Chicago Tribune ، مراکز بهداشتی اسپرانزا ، مرکز پزشکی Alivio ، مرکز بهداشت خانواده AHS و CommunityHealth ، آنها این هفته اعلام کردند که کارکنان خود باید اولین واکسن خود را در برابر COVID-19 تا اول سپتامبر دریافت کنند.

این اعلامیه در حالی منتشر می شود که تعداد فزاینده موارد ابتلا به ویروس کرونا باعث شده است بیمارستان های سراسر کشور نیز همین کار را انجام دهند. در شیکاگو ، او گزارش های مشابهی را از برخی از بزرگترین سیستم های بیمارستانی شهر دنبال می کند.

این چهار اجتماع بهداشتی در بیش از دوازده درمانگاه در سراسر شهر فعالیت می کنند و به بیمارانی که مهاجران فاقد بیمه و بدون سند هستند ، خدمت می کنند.

دان فولویلر ، رئیس و مدیرعامل شرکت هوپ می گوید: “این تصمیم ساده گرفته نشد ، اما رشد سریع موارد جدید COVID-19 و بستری شدن در بیمارستان ها ما را ملزم می کند که در زمانی که واکسن های بسیار م widelyثر به طور گسترده در دسترس هستند فعال باشیم.” انتشار خبر “حفظ سلامت کارکنان ، بیماران و کارکنان وظیفه اصلی ما است و ما معتقدیم که این اقدام به ما در محافظت بهتر از خانواده ها و جوامع کمک می کند.”[ad_2]

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *